Připravila jsem pro Vás ZDARMA dva dárky, stačí si jen vybrat...

Ebook Průvodce péčí o jizvy po operaci

8 cest, jak se vyhnout komplikacím

Co o ebooku říkají čtenáři?

"Škoda, že jsem tyto informace neměla před mnoha lety, kdy mi v šestnácti operovali ledvinu a mně na břiše zůstala keloidní 10cm jizva, ze které jsem tehdy byla moc nešťastná. Nakonec jsem se k podobným informacím po letech těžko dostávala a aplikovala ji na jizvu a jizva se fakt zlepšila - i po těch letech! Byla jsem i na semináři léčení jizev, který stál teda dost, kde jsme se podobné věci učili. Tam říkali, že keloidní jizva se už nedá napravit a já byla živým důkazem, že to jde a ukazovala jim svou krásnou jizvu, která kdysi byla keloidní! Takže i keloidní jizvy se dají i po více než 10ti letech zahojit! A tady je vše shrnuto na jednom místě a zadarmo! Za mě by tuto brožurku měli dostat všichni pacienti po operacích."
Naďa Tumpachová - Caravan girlCestovatelka www.nadatumpachova.cz
Téma péče o jizvy mne velmi zajímá, neboť jsem před 2 lety byla na operaci endoprotezy. Škoda, že jsem tvůj manuál neměla dříve.
Monika DolenskáHarmonie těla, duše a mysli www.harmonie-monika.cz
Velmi zajímavé. Před rokem jsem toto řešila. Velmi užitečné rady. Všem doporučuji stažení a přečtení tohoto eBooku. Velmi mnoho praktických informací. Autorka je zkušená a znalá. Je dobré mít informace přímo od odborníka. Tyto metody fakt fungují. Děkuji moc za eBook, který je plný informací.
Monika MatlasováMasožravá Exotika www.monikamatlasova.cz

Ebook 6 hříchů sedavého zaměstnání

3 tipy, jak si ho okořenit

Zpestřete si stereotyp běžného pracovního dne a udělejte zároveň něco pro své tělo.