Chcete se každý den vracet z práce plni energie, bez bolesti, bez ztuhlých zad či krku?

Chcete se ve svém těle cítit skvěle v práci, doma i ve volném čase?

Rádi byste pro zdraví své páteře a kloubů něco udělali, ale zatím nevíte jak začít? 

Společně se podíváme, jak na to...

Rozhodně v tom nejste sami

Denně se setkávám s lidmi, kteří mají stejný problém. Často slýchávám dotazy:

 • "Když dlouho sedím nebo stojím, tak mě bolí záda, čím to může být?"
 • "Na konci pracovního dne mám vždycky zatuhlý krk, poradíte mi, jak se toho zbavit?"
 • "Chodím dvakrát týdně cvičit, ale i přesto mi tuhnou svaly v bedrech, čím to je?"

Znáte už odpovědi na následující otázky?

 • Co můžete udělat pro to, aby vaše páteř zůstala zdravá?
 • Co můžete udělat pro to, abyste žili život bez bolesti?
 • Jak pomoci vašemu tělu, aby mělo celý den dostatek energie a to i v práci?

Řešení bývá někdy velmi snadné, zvládnete ho i vy!

Jsem zkušená fyzioterapeutka a pomáhám lidem najít cestu, jak se jednou provždy zbavit bolestí či jiných limitujících omezení těla. Je to cesta plná nekonečných možností, neustálého hledání, zkoušení, objevování řešení a ladění terapie každému na míru. 

Stále častěji se setkávám s tím, že největším problémem klientů je nedostatek základních informací, ať už se jedná o pooperační stavy, stavy po úrazech, bolesti zad, krční páteře, bolesti hlavy, omezení kloubní pohyblivosti a jiné. Množí se mi dotazy na nějaké "brožurky" či návody, co dělat a čemu se naopak vyhnout.

Rozhodla jsem se své letité a bohaté zkušenosti sdílet v eBooku Příručka moderního zádaře aneb chytře a včas na bolesti páteře. Na vyřešení problému často stačí jednoduché řešení. 

POKUD SDÍLENÍM SVÝCH ZKUŠENOSTÍ POMOHU ALESPOŃ JEDNOMU ČLOVĚKU, BUDE TO STÁT ZA TO.

Už mnoha svým klientům jsem pomohla uvědomit si, proč a jak jejich obtíže vznikají a jak se s nimi zavčasu vypořádat. Někdy totiž stačí jen velmi málo, ale výsledný efekt je obrovský. Ukážu Vám, jak na to.

Své letité a bohaté zkušenosti sdílím v eBooku Příručka moderního zádaře aneb chytře a včas na bolesti páteře (eBook je možné zakoupit pouze ve formátu pdf ke stažení). Nechte se inspirovat světem fyzioterapie a zjistěte, jak a proč pečovat o svou páteř. 

Nyní navíc získáte PRAKTICKÁ BONUSOVÁ online VIDEA zcela ZDARMA.

Investice do eBooku se vám stokrát vrátí v podobě zdravých zad.

Představte si, že se nemusíte omezovat v pohybu. Cítíte se skvěle a už nemusíte zažívat pocit ztuhlých zad nebo bolest při dlouhém sezení či stoji, teď už budete vědět, jak s tím pracovat. 

Už nemusí být pravidlem, že s přibývajícím věkem se objevují bolesti zad a kloubů. Čím dříve začnete pečovat o svoji páteř, tím více si ji dokážete posílit a naučit ji, aby při celodenní aktivitě pracovala pro vás a ne proti vám.

Bez zdravé páteře vám nemohou správně fungovat ani ostatní klouby - ramenní a kyčelní klouby a na to navazující menší klouby rukou i nohou.

Včasnou péčí o svoji páteř ušetříte čas i peníze při obíhání praktických lékařů, ortopedů, rehabilitace a dalších. 

Bez všudypřítomné bolesti či jiných omezení těla budete daleko výkonnější a můžete si tak život užívat, ne ho jen přežívat.

Prvotní energie, kterou vložíte do uvádění mých rad do praxe, se vám brzy vrátí a naopak začne narůstat. Špatné držení těla a páteře vám ubírá během dne spousty energie. Ani si toho nemusíte být vědomi.

Nyní to můžete změnit.

Co v e-booku najdete?

100 stran plných zajímavostí...

Proč vlastně záda bolí?

Zjistíte důvody, proč mohou záda bolet a co vám bolest naznačuje.

Jak (ne)spolupracují svaly.

Řekneme si, proč spolu svaly v těle někdy nespolupracují jak mají a proč mezi nimi vzniká nerovnováha.

Zajímavosti z oblasti páteře.

Musíte cvičit nebo stačí pouze masáže? Zodpovíme si i další nejčastější dotazy.

Co dělat, aby tělo spolupracovalo?

Jak a co změnit, aby vaše tělo pracovalo pro vás a ne proti vám.

Zdravá páteř a jak na ní...

Dozvíte se, jak má vypadat zdravá páteř a jak si ji zdravou udržet. Naučíte se, jak se k ní chovat v práci i ve volném čase, aby nebolela.

Základní cvičení pro každý den.

Naučíte se základní cvičení pro uvolnění nejčastěji namáhaných svalů a posílení nejčastěji ochablých svalů.
 • Bonus č. 1
  S koupí eBooku získáváte přístup do členské sekce, kde najdete ONLINE bonusová VIDEA, kde přeneseme teorii z eBooku do PRAXE.
 • Bonus č. 2
  S eBookem vám přijde ke stažení cvičení ve formátu pdf, kde najdete cvičení s therabandem (gumou na cvičení) a dechové cvičení.

S čím je třeba počítat?

Ebook není pro pasivní uživatele.

Pokud chcete ve svém životě i na svém těle něco změnit, musíte pro to něco udělat.

Je třeba trpělivost a pravidelnost.

Naše tělo potřebuje čas a pravidelné opakování, aby se správné věci zafixovaly v paměti.

V e-booku nenajdete jedno řešení na všechno.

Naše tělo funguje jako složitý komplex a je třeba k němu komplexně přistupovat.

Je třeba udělat první krok.

Pokud pro svojí páteř chcete něco udělat, teď je ten správný čas.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Ebook naprosto předčil mé očekávání, je napsán velice srozumitelně a člověk díky němu zjistí že opravdu všechno se vším souvisí. Ebook bych doporučila všem. Myslím, že každého občas bolí záda a díky tomuto eBooku se zamyslí a najde se ve špatném sezení, stoji, takřka ve všem a má tu možnost to změnit, dle jasných návodů. Rady a informace v eBooku jsou užitečné, velice poučné a zajímavé.
Dana Hálová - Kynlwww.uvarisity.cz
Ebook se čte moc dobře. Obsahuje hodně odborných názvů, přesto je vše laicky vysvětleno a pomocí obrázků názorně ukázáno. Je vidět, že jsi odborníkem ve svém oboru :). U zmiňovaných příkladů, proč se něco děje, co mně - laikovi, ani nedojde, jsem se přistihla, že jsem si několikrát řekla "AHA". I přesto, že je to hodně stránkově obsáhlá kniha, se čte moc dobře, díky zajímavému a poučnému obsahu.
Michaela HavránkováFinanční poradce www.michaelahavrankova.cz
Ebook Jany Hovorkové mohu vřele doporučit opravdu každému, kdo chce pochopit důležité souvislosti vzniku bolesti páteře a je ochoten již případnou bolest páteře efektivně a dlouhodobě řešit pomocí vlastní sebe-korekce. Jana Vás velmi srozumitelně a názorně pomocí ukázek a obrázků provede klíčovými lidskými činnostmi jako je např. chůze, postoj, sezení, jízda autem, které jsou nevyhnutelnými součástmi naší každodennosti. Ale kdo z Vás může říci, že výše vyjmenované aktivity vykonává 100% správně? Díky tomuto eBooku jsem pochopila, jak ke svým zádům přistupovat vědomě a zodpovědně a provádět účinnou kompenzaci dnešní rychlou dobou velmi zatížené páteře. Věřím, že kdyby se mi tento eBook dostal do ruky dříve, nemusela bych před 2 měsíci absolvovat operaci vyhřezlé ploténky. Ale nikdy není na aktivní a vědomý přístup pozdě! Díky Janě vím, co mohu pro svou páteř udělat každý den. Navíc jsem vedle bonusového cvičení získala především cenné informace, kterých se mi bohužel v klasickém lékařském systému doposud nedostalo ani po operaci od zkušených fyzioterapeutů!
Gabriela NácarováNadšená lektorka německého jazyka www.gabrielanacarova.cz

A to není všechno...

Společně s eBookem Příručka moderního zádaře aneb chytře a včas na bolesti páteře ZÍSKÁVÁTE

BONUSOVÉ CVIČENÍ ve formátu pdf.

Po zaplacení objednávky Vám přijde na email odkaz, kde si ho budete moci stáhnout.

Pro velký zájem mých klientů je nyní eBook doplněn o PRAKTICKÁ BONUSOVÁ VIDEA v hodnotě 500 Kč, které získáte zcela ZDARMA.

V bonusových videích převedeme teorii do praxe. 

Po zaplacení objednávky Vám na email zašlu přihlašovací údaje a odkaz na stránku, kde videa naleznete.
(Videa jsou samostatně neprodejná)

Malá ochutnávka eBooku...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jaká je cena eBooku se všemi bonusy?

390 Kč

 • Ušetříte spousty peněz, které byste jinak dali za terapie u fyzioterapeuta. Za jednu návštěvu byste se stihli naučit sotva třetinu toho, co obsahuje eBook.
 • Když si nebudete jistí, zda používáte nově nabité informace správně, můžeme to spolu po dobu 30 dní zdarma konzultovat přes moje Facebookové stránky nebo po emailu.
 • 14 ti denní možnost vrácení peněz bez udání důvodu (pak ale ztrácíte možnost konzultací zdarma a přístup k bonusovým videím a to by byla škoda).
 • Ušetříte čas, kdy byste museli obíhat lékaře či fyzioterapeuty kvůli bolestem zad, pokud to zarazíte hned v počátku.
 • Ebook i přístup k bonusovým videím vám zůstává už napořád. Můžete se k nim kdykoliv vracet podle toho, jak se to hodí vám.
 • Život bez bolesti zad se díky vaší spolupráci může stát skutečností.
 • Když se budete cítit dobře fyzicky, odrazí se to i na vnitřních orgánech a na psychickém nastavení. Vše se navzájem ovlivňuje.
 • Dozvíte se spoustu nových a užitečných rad, které se vám v budoucnu mohou hodit. Při čtení eBooku můžete zažít i spoustu "aha" momentů.

Co když se vám eBook nebude líbit? Co když zjistíte, že to nebude pro vás to pravé, že informace obsažené v eBooku nevyužijete a že pro vás nebudou přínosné? Pak vám vrátím peníze. Máte na to 14 dní od zakoupení eBooku.

Bonusová tečka na závěr...

Vážím si vaší projevené důvěry...

Věřím, že informace obsažené v eBooku pro vás budou cenným přínosem pro život. 

Proto vám k eBooku přidávám jako DÁREK 30 ti denní možnost od zakoupení produktu se mnou KONZULTOVAT informace a rady v něm obsažené. 

Kontaktovat mě můžete na email nebo Facebookové stránky uvedené v eBooku.

Pojďte se nyní nechat inspirovat světem fyzioterapie. Získejte cenné informace, které využijete pro své zdraví. Nenechte se ničím omezovat a prožijte život bez bolesti.

Získejte eBook Příručka moderního zádaře aneb chytře a včas na bolesti páteře a udělejte právě dnes první krok ke zdraví. 

Byla by škoda promarnit čas a čekat, až vás dožene pracovní zátěž nebo svalová nerovnováha a ozvou se obtíže v oblasti vaší páteře, ramen, kyčlí či dalších menších kloubů (tenisové lokty, karpální tunely apod.). Neodkládejte to na zítřek, čím dříve začnete, tím rychleji budete vnímat výsledky. 

Informace a rady, které s vámi sdílím v eBooku používám dnes a denně ve své ambulanci. Ve chvíli, kdy si je mí klienti zažijí, jsou pro ně neocenitelným přínosem v každodenním životě.

Nedejte si ujít příležitost a objevte kouzlo bezbolestného pohybu po celý život.

Klikněte na tlačítko KOUPIT EBOOK a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte bankovním převodem nebo online platební kartou. Ihned poté, co mi dorazí vaše platba, obdržíte email s odkazem, kde si budete moct eBook stáhnout. Ujistěte se prosím, že máte dostatečné připojení pro stažení. Pokud vám email nedorazí, zkontrolujte prosím složku Spam nebo Hromadné, jestli se tam nezatoulal. 

Pro platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Pokud máte v souvislosti s eBookem nějaké dotazy, kontaktujte mě na email hovorkovafyzio@gmail.com